Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-PIRCE MICRO LED S WHITE
15 552 Kč
| Barva | bílá / antika |
| Materiál | kov / textil / křišťál |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 5-10 prac.dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům