Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-MICROSURF LED W GOLD
7 082 Kč
|
vrtule je z "středně tvrdé dřevovláknité desky", duální lopatky z jedné strany barva dub z druhé dub s proutěním |
|
|
maximální sklon uchycení: 30°, motor ventilátoru: 47W, 50Hz, 3 stupně rychlost: 115,185,235 otáček/minutu, průtok vzduchu: 15m2, použití v zimě i v létě |
|
| S vypínačem | |
| Barva | mosazná |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| Výška | 415 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Průměr | 1066 mm |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-7 prac. dní
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům