Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-TOLOMEO LED 2700K BODY ALUMINIUM
7 359 Kč -
×
Far-70632
1 320 Kč
|
|
|
|
nutno napsat jakou barvu kovu: černá, bílá, černozelená nebo černoměděná. |
|
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x23 W |
| IP krytí | 43 |
| Šířka | 180 mm |
| Hloubka | 940 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 30 dnů
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům