Nákupní košík 1 položka
-
×
Art-1835010A
47 488 Kč
|
s měděným horním krytem |
|
|
nutno napsat jakou barvu kovu: černá, bílá, černozelená nebo černoměděná |
|
| Barva | vetro |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x23 W |
| IP krytí | 43 |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 1050 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 30 dnů
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům