Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-135284L4
9 486 Kč -
×
WD-300120L0
1 692 Kč
|
nutno napsat jakou barvu kovu: černá, bílá, černozelená nebo černoměděná |
|
| Barva | opál |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2x23 W |
| IP krytí | 43 |
| Šířka | 920 mm |
| Výška | 2630 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 30 dnů
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům