Nákupní košík 1 položka
-
×
WD-117230S0
2 168 Kč
|
|
|
|
|
|
| Barva | opál |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x23 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 300 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům