Nákupní košík 2 položky
-
×
WD-146164W2
5 360 Kč -
×
WD-139120W0
4 195 Kč
|
do objednávky nutno zadat barvu kovu: černá, černo-stříbrná, bílá, černo-zlatá, grafit, černo-měděná |
|
| Barva | transparentní |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x23 W |
| IP krytí | 65 |
| Výška | 3150 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Průměr | 240,225 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Klikni pro lepší cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům