Tkl-11585 - DUO WHITE LAMPA SUFITOWA 4 500
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Přední barva | Béžová|Bílá |
| Délka krabice | 520 mm |
| Šířka krabice | 520 mm |
| Výška boxu | 230 mm |
| Délka lampy | 500 mm |
| šířka lampy | 500 mm |
| výška lampy | 165 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,47 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 350 kg |
| Barva látky ze vzorníku | M001|M024 |
Sklad dodavatel 38 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
1 820 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 068 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 068 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
