Sol-SL.1128 - Ceiling lamp LEMMI 3 black
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Minimalistické, univerzální, funkční - to jsou tři slova, která nejlépe vystihují držáky a stropní svítidla LEMMI. Jejich design je založen na jednoduchých liniích a použití vysoce kvalitního kovu s hladkým práškovým lakem. Zaujmou čistotou tvarů, ohromí ladností a překvapí svou funkčností. Ať už svítidlo instalujete do velkého otevřeného prostoru nebo do malého ateliéru, LEMMI vám díky výkonným LED modulům a možnosti nastavení poskytne správné množství světla. Minimalismus těchto svítidel se projevuje v jejich celkovém tvaru, ale také v jejich barvách. Jsou k dispozici v černé a bílé barvě - klasické varianty, které skvěle doplní místnost ve skandinávském, loftovém, klasickém glamour nebo newyorském stylu. V závislosti na velikosti a funkci prostoru si můžete vybrat držák s jedním světlem a stropní svítidlo se dvěma nebo třemi světly. | |
| Barva | černá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| Typ lampy | Plafond |
| Rozměr stínidla | 8,5/6 cm |
| Rozměry podhledu | 8/8/2 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 1226.67 |
| Typ svítidla | Stropní světlo 3 (bar) |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 288 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 673 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 673 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
