Sol-SL.1044 - Wall lamp MASSIMO white
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Massimo je kolekce moderních stropních a nástěnných svítidel. Nejlépe se hodí do místností, kde je žádoucí spíše lehké, mírně kouřové osvětlení. Svítidla Massimo využijete jak ve skandinávských, tak v ultramoderních interiérech. Jejich určení je více než jedno - dobře se jim bude dařit v kuchyni, na chodbě, a dokonce i v ložnici. Chromovaný panel je zajímavým detailem, díky němuž tyto moderní lampy vynikají na pozadí ostatních kolekcí. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 12 W |
| Typ lampy | Nástěnné svítidlo |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 1092 |
| Typ svítidla | Nástěnné svítidlo |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 4-14 dní
Supercena
1 197 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 554 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 554 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
