Azd-AZ5239 Eiger IP54 (white) - Eiger
Obrázek samostatného produktu není k dispozici.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobrazit celou sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobrazit celou sadu
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
tato svítidla jsou vhodná pouze pro podhledy |
|
| Barva | zlatá |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x50 W |
| IP krytí | 54 |
| Výška | 90 mm |
| Průměr | 55 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Dodání 3-14 dní
Supercena
519 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 702 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 702 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
