Rab-79108 - SMD-LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Materiál | sklo |
| Objímka | GU10 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 55.0 mm |
| Průměr | 50.0 mm |
| Světelný tok | 445 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Vyzařovací úhel | 38 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 40 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
38 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 49 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 49 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
