Ide-13657 LAWYER TL1 OTTONE - Lawyer
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
|
|
| S vypínačem | |
| Barva | mosazná / zelená |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 185 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Průměr | 260 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 129 ks, dodání 7-10 prac. dnů
Supercena do 24.5.2026
2 236 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 021 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 021 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
