STR-03803 - LATE LED STRONG 25m 1500 CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Pás je určen pro napětí 12 V, je nutný transformátor! Cena je uvedena za balení. Svítivost a výkon je uveden za celé balení |
|
| Barva | bílá |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 360 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 25000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Světelný tok | 14625 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Pro cenu prosím volejte na 777 084141 a nebo pište na náš e-mail info@svitidla.com
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
