LATE LED 5m 150 RGB BLISTER - LED pásky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Dálkové ovládání v ceně. Možnost dělení na části 3 LED. Pás je určen pro napětí 12 V, je nutný transformátor! Cena je uvedena za balení. Svítivost a výkon je uveden za celé balení |
STR-03036 LATE LED 5m 150 RGB BLISTER detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 5000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Světelný tok | 1650 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 554 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
570 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 633 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 633 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
