LATE LED 3m 180 WW IP65 - LED pásky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Pás je určen pro napětí 12 V, je nutný transformátor! Cena je uvedena za balení. Svítivost a výkon je uveden za celé balení |
STR-03024 LATE LED 3m 180 WW IP65 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 250 V |
| Výkon | 14,4 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 3000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Světelný tok | 1725 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
123 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 137 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 137 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
