LATE LED 5m 300 NW - LED pásky
Společné parametry pro všechny typy:
|
Pás je určen pro napětí 12 V, je nutný transformátor! Cena je uvedena za balení. Svítivost a výkon je uveden za celé balení |
STR-03746 LATE LED 5m 300 NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 5000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Světelný tok | 2900 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 527 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
119 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 132 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 132 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
