STR-04857 VIGOR LED DRIVER 36W IP67 - VIGOR LED DRIVER 36W IP67
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 36 W |
| IP krytí | 67 |
| Šířka | 264 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 21 mm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1020 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
234 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
