VIGOR LED DRIVER 60W IP67 - Napájecí LED zdroje - LED trafo
STR-04858 VIGOR LED DRIVER 60W IP67 detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 60 W |
| IP krytí | 67 |
| Šířka | 326 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 21 mm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 918 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
341 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 379 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 379 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
