VIGOR LED DRIVER 60W - Napájecí LED zdroje - LED trafo
STR-04855 VIGOR LED DRIVER 60W detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 60 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 163 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 712 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 236 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 236 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
