VIGOR LED DRIVER 24W - Napájecí LED zdroje - LED trafo
STR-04853 VIGOR LED DRIVER 24W detail výrobku
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 24 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 99 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 637 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
138 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 153 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 153 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
