GL-41130246X - Forest LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Designová lampa Forest je vyrobena z MDF světlého dřeva a z kovu v barvě dubu, s béžovým textilním stínidlem. Lampa má klasickou žárovku se závitem E27 a také zabudovaný LED zdroj, který svítí po celé délce nohy svítidla. Oba zdroje světla je možné zapínat samostatně. LEDková část je stmívatelná. Je vhodná do všech moderních interiérů. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | hnědá / béžová |
| Materiál | textil / MDF |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 + LED 17 W |
| IP krytí | 20 |
| Délka | 400 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Světelný tok | 1900 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | GLOBO Handels GmbH |
| Energetická třída svítidla |
|
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Sklad dodavatel 22 ks, dodání 3-7 prac. dní
Supercena
4 752 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 940 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 940 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
