Luce-79185/80/30 - Lucide L791858030 LED přisazené stropní svítidlo UNAR | 80W integrovaný LED zdroj | 5000lm | 2700K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Stmívání vypínačem na stěně 100/60/10/0% |
|
| Barva | opál / černá |
| Materiál | kov |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Žárovka/zdroj v balení | Ano (LED) |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 50 mm |
| Průměr | 800 mm |
| Světelný tok | 5000 lm |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 56 ks - sklad dodavatel - 10 prac.dnů.
Výprodej -35%
7 800 Kč 5 070 Kč
počet výprodejových kusů: 1
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
