Nákupní košík 2 položky
-
×
Art-SPACE CLOUD LED S GREY
44 710 Kč -
×
Art-NEBULA LED C/W
44 155 Kč
Také s Led, IP65 - vhodné i do koupelny
|
zápustný otvor 60mm |
|
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x50 W |
| IP krytí | 65 |
| Hloubka | 20 mm |
| Průměr | 85 mm |
| Energetická třída svítidla | A++ až A (zobrazit štítek) |
Dodání 16-25 dnů
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům