STR-04854 VIGOR LED DRIVER 36W - VIGOR LED DRIVER 36W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 36 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 114 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hloubka | 37 mm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 643 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
