STR-04555 OLGIERD LED D MVS 12W BLACK CCT - OLGIERD LED D MVS 12W BLACK CCT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Přepínání bílé barvy 3000K/4200K/6500K U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Barva světla | 3000/4200/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Světelný tok | 760 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 879 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
372 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 413 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 413 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
