OLGIERD LED C MVS 24W WHITE CCT - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-04059 OLGIERD LED C MVS 24W WHITE CCT detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Světelný tok | 2090 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1025 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
567 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 630 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 630 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
