OLGIERD LED C MVS 18W WHITE CCT - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03901 OLGIERD LED C MVS 18W WHITE CCT detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 225 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Světelný tok | 1710 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 986 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
448 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 498 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 498 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
