OLGIERD LED C MVS 12W WHITE CCT - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03900 OLGIERD LED C MVS 12W WHITE CCT detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Světelný tok | 1010 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 1239 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
372 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 413 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 413 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
