STR-04553 OLGIERD LED C MVS 18W BLACK CCT - OLGIERD LED C MVS 18W BLACK CCT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 225 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Světelný tok | 1460 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 1289 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
448 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 498 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 498 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
