STR-04476 FILAMENT ERSTE LED E27 10W NW - FILAMENT ERSTE LED E27 10W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | transparentní |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Světelný tok | 1340 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1085 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
48 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 53 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 53 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
