FILAMENT ERSTE LED E27 8W NW - Struhm
STR-04474 FILAMENT ERSTE LED E27 8W NW detail výrobku
| Barva | transparentní |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 104 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Světelný tok | 1050 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 300 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
38 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 42 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 42 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
