FILAMENT ERSTE LED E27 8W WW - Struhm
STR-04473 FILAMENT ERSTE LED E27 8W WW detail výrobku
| Barva | transparentní |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 8 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 104 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Světelný tok | 980 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 50 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
38 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 42 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 42 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
