FILAMENT ERSTE LED E27 10W WW MILKY - Struhm
STR-04817 FILAMENT ERSTE LED E27 10W WW MILKY detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 2700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Světelný tok | 1210 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 270 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 3268 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
48 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 53 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 53 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
