STR-03030 LATE LED 3m 90 RGB BLISTER - LATE LED 3m 90 RGB BLISTER
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Dálkové ovládání v ceně. Možnost dělení na části 3 LED. Pás je určen pro napětí 12 V, je nutný transformátor! Cena je uvedena za balení. Svítivost a výkon je uveden za celé balení |
|
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 21,6 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 3000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 10 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 400 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
472 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 524 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 524 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
