Mil-389845 - Stropní svítidlo DEX 3xE14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,56 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,7 kg |
| Hloubka balení (cm) | 11 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 15 |
| VÝŠKA (mm) | 170 mm |
| NOVINKY | 25 |
| VOLTAGE | 230V 50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| POWER | 3xE14 MAX 10W LED |
| ŠÍŘKA (mm) | 500 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 52 |
| Hloubka (mm) | 95 mm |
| LAMP FAMILY | DEX |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| barva | KASZMIR |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
557 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 619 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 619 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
