Woj-SLIP003058 - Madara Libra 2
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Na žárovku GU10
|
Madara Libra je hliníkové bodové svítidlo se závitem GU10. Dodává se bez žárovek. Vhodné do obývacích pokojů, chodeb, pracoven i kanceláří. |
|
| Barva | černá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 250 V |
| Výkon | max 1x10 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 232 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Průměr | 65 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 869 ks, dodání 4-7 dní
Supercena
312 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 395 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 395 Kč
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
