Mil-382156 - Plafond MAQ 40W 3CCT bílý
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
přepínáte3000/4000/6000K
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,75 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 10,8 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 120° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 15000H |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA (mm) | 27 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 3 |
| POWER | 40W LED |
| VÝSTUP SVĚTLA | 4300lm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 5 |
| Hloubka balení (cm) | 50.5 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 50.5 |
| Hloubka (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 500 mm |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP40 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K / 6500K |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
880 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 978 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 978 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
