Mil-380746 - Zahradní nástěnné svítidlo Harlem 1xE27 IP44 PIR
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,6 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 115 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 12 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 12.5 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 135 mm |
| POWER | 1xE27 |
| NOVINKY | 25 |
| VÝŠKA (mm) | 215 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22.5 |
| HMOTNOST BALENÍ | 7,7 kg |
| Hloubka (mm) | 76 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 76 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8.5 |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| LAMP FAMILY | HARLEM |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
515 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 572 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 572 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
