Mil-379150 - Závěsný plafon MAQ 18W / 24W / 50W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
přepínáte3000/4000/6000K
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,325 kg |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 1000 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 145 mm |
| Hloubka (mm) | 145 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 15,66 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 2 |
| Hloubka balení (cm) | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 20 mm |
| NOVINKY | 24 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 24 |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 50 |
| LAMP FAMILY | MAQ |
| MATERIÁL | kov |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
Sklad dodavatel 26 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
117 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 130 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 130 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
