Mil-378943 - TWIST ČERNÁ 90W LED ZÁVĚSNÁ LAMPA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,8 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 1110 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 112 |
| NOVINKY | 23 |
| VOLTAGE | 230V |
| Hloubka (mm) | 310 mm |
| Hloubka balení (cm) | 32 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 32 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3600lm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-1000 mm |
| POWER | 90W LED |
| MATERIÁL | HLINÍK + PLAST |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - 78181 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED LM |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
3 263 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 625 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 625 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
