Mil-378184 - GIRLANDA 15 METRŮ BÍLÁ (bez žárovek)
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 15 |
| Délka (mm) | 15 m |
| POWER | 150 W MAX |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 19 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,50 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,62 kg |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 22 |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 mm |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
923 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 026 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 026 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
