GIRLAND 10 METRŮ S 10x1,5W FILAMENTNÍM SVĚTLEM - Zahradní svítidla
Mil-378145 detail výrobku
|
Věnec od značky Eko-Light dostal celkem 10 zásuvek s vodotěsnými paticemi E27. V každé je 10 žárovek s příkonem 1,5 W. Jejich žárovky mají tradiční tvar, ale uvnitř se nacházejí diody imitující klasická žárovková vlákna. Kromě toho je součástí tohoto modelu objímka, aby bylo možné připojit další girlandu. Barevná teplota tohoto modelu je 2700 K, což znamená, že tento model vydává teplé světlo bílé barvy. M Girlanda je ideální jako dekorativní prvek do zahrad, mezipatra nebo na terasy, kde svým světlem vytváří jedinečnou atmosféru a náladu. Díky tomu, že je vyroben z velmi odolných materiálů - černého plastu - mu bylo přiděleno krytí IP44, což znamená, že tento model je chráněn před škodlivou vlhkostí. Girlanda od značky Eko-Light se bude velmi dobře vyjímat také v loftových nebo skandinávských interiérech. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,1 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 10 |
| Délka (mm) | 10 m |
| POWER | 150 W MAX |
| Hloubka balení (cm) | 17 |
| KATALOG | 2023 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 22 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 27 |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 mm |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 6ks |
| HMOTNOST BALENÍ | 9,20 kg |
| BARVA SVĚTLA | Teplá 2700K |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | EK230 - F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
679 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 754 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 754 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
