PROFESIONÁLNÍ GIRLANDA IP44 ČERNÁ 5 M + ZÁSUVKA - Zahradní svítidla
Mil-376207 detail výrobku
|
Girlanda nabízená společností Eko-Light je výrobek POLSKÉ VÝROBY o délce 6,5 metru. Girlanda je vybavena celkem 5 světelnými body. Každý z nich má bakielitovou patici se závitem E27. Každý z nich je navíc vodotěsný. Za zmínku stojí, že girlanda je popsána se stupněm krytí IP44. To znamená, že tento model je kromě vlhkosti chráněn také proti prachu. Věnec je vyroben z kvalitního plastu v univerzální černé barvě. Tento model má také zásuvku pro připojení další girlandy. Světelné zdroje nejsou součástí balení. Girlandu navrženou značkou Eko-Light lze díky její vysoké kvalitě zpracování a stupni ochrany snadno instalovat v zahradách, na terasách nebo v altánech. Takový věnec bude dokonalým doplňkem prostoru a jeho světlo jistě vytvoří dokonalou náladu při večerních večeřích a setkáních s přáteli. Věnec lze však snadno instalovat i v interiéru. Tento model se bude skvěle hodit například do místností ve skandinávském nebo loftovém stylu. |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,6 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| Délka (mm) | 6.5 m |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 439 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 599 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 599 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
