GIRLAND 10 METRŮ (bez žárovek) - Zahradní svítidla
Mil-378142 detail výrobku
|
Nabízený věnec značky Eko-Light je dlouhý 10 metrů. Jeho šířka je však 35 mm a výška 60 mm. Tento model váží 2 kg. Věnec je vybaven celkem 10 světelnými body. Každý z nich je vybaven paticí se závitem typu E27. Každý z nich je rovněž vodotěsný. Za zmínku stojí, že girlanda je popsána stupněm krytí IP44. To znamená, že tento model je kromě vlhkosti chráněn také proti prachu. Věnec je vyroben z kvalitního plastu v univerzální černé barvě. Tento model má také zásuvku pro připojení další girlandy. Světelné zdroje nejsou součástí balení. Girlandu navrženou značkou Eko-Light lze díky její vysoké kvalitě zpracování a stupni ochrany snadno instalovat na zahradách, terasách nebo v altánech. Takový věnec bude dokonalým doplňkem prostoru a jeho světlo jistě vytvoří dokonalou náladu při večerních večeřích a setkáních s přáteli. Věnec lze však snadno instalovat i v interiéru. Tento model se bude skvěle hodit například do místností ve skandinávském nebo loftovém stylu. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,70 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,81 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 10 |
| Délka (mm) | 10000 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 12.5 |
| HMOTNOST BALENÍ | 15 kg |
| POWER | 150 W MAX |
| Hloubka balení (cm) | 17 |
| KATALOG | 2023 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 26.5 |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 |
| VÝŠKA (mm) | 60 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 8ks |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
431 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 479 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 479 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
