Mil-378148 - GIRLAND 15 METRŮ (bez žárovek)
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| HMOTNOST BALENÍ | 10,9 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 15 |
| Délka (mm) | 15 m |
| POWER | 150 W MAX |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 19 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,5 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,62 kg |
| KATALOG | 2023 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 22 |
| Hloubka balení (cm) | 27 |
| ŠÍŘKA (mm) | 35 mm |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 4ks |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| barva | BLACK |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
689 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 766 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 766 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
