Mil-377158 - Plafond ASTRO WHITE 40W LED 3000K-4000K
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1.0000 |
| VÝŠKA (mm) | 130 mm |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1680lm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 17 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,77 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,81 kg |
| POWER | 40W LED |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 51.5 |
| Hloubka balení (cm) | 52 |
| LAMP FAMILY | ASTRO |
| barva | BÍLÁ |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | D - PCB78135 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | METAL + ACRYL |
| DIMMABLE | NE |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| BARVA SVĚTLA | VARIABILNÍ 3000K / 4000K |
| B2B DOSTUPNOST ŽÁDNÁ | K DISPOZICI ZA 3 MĚSÍCE |
| Kategorie | Zastřešující hlavní skupina NEW TREE Interiérové osvětlení |
| POŘADÍ ZOBRAZENÍ. B2B LAMP | 1000 |
| ZEMĚ PŮVODU | ČÍNA |
| Umístění produktu | POLOHA |
| BODY ZA OBJEDNÁVKU | A |
| Twr_DisplayPrice | 1 |
| Typ stavu | Skladem |
| MNOŽSTVÍ NA VRSTVU | 4ks |
| POČET KUSŮ NA PALETĚ | 26ks |
| KATEGORIE OBALŮ | Vlnitá lepenka |
| KATEGORIE V BALÍČKU | Fólie/polystyren |
Sklad dodavatel 53 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 308 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 564 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 564 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
