Mil-376207 - PROFESIONÁLNÍ GIRLANDA IP44 ČERNÁ 5 M + ZÁSUVKA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,6 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1 kg |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| Délka (mm) | 6.5 m |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 439 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 599 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 599 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
