Mil-376204 - PROFFESIONAL GIRLANDA IP44 ČERNÁ 22M + KONCOVÝ HÁČEK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| Délka (mm) | 22 m |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 3 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 3,40 kg |
| Hloubka balení (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| ŠÍŘKA (mm) | 40 mm |
| VÝŠKA (mm) | 55 mm |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| MATERIÁL | Plastové |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
3 067 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 408 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 408 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
