Alf-59024 - ARTEMIS WHITE L OP ENLIGHT. 1 FL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| SPOT ARTEMIS L WHITE 1 x stropní svítidlo GU10 | |
| Barva | bílá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Výkon | 10 W |
| Délka | 60 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 170 mm |
| Průměr | 60 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodavatel 151 ks, dodání 5-10 prac.dnů
Supercena
177 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 186 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 186 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
